Dołącz do nas na naszych kanałach!

Co to jest mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja diamentowa to nowoczesna i skuteczna metoda złuszczania, delikatnego usuwania martwych komórek skóry. W trakcie zabiegu używa się syntetycznych lub naturalnych diamentów osadzonych na głowicy urządzenia.


Jak działa leczenie?
Martwe komórki skóry są odsysane, podczas gdy podciśnienie poprawia krążenie krwi i stymuluje regenerację komórek. Skóra jest wolna od nadmiernie stwardniałej skóry i jest podatna na substancje czynne. Jednocześnie zanieczyszczenia powodowane przez zatkane pory są redukowane poprzez usunięcie warstwy rogowej . Wygląd skóry znacznie sie poprawia, pory są mniejsze. Natychmiastowy efekt ujędrnienia uzyskuje się dzięki masażowi próżniowemu. W połączeniu z zabiegiem na skórę w Salonie Lilo Beauty  twoja skóra będzie nawilżona i odżywiona dodatkowymi aktywnymi składnikami.


Ile razy należy powtórzyć leczenie? Które strefy można leczyć?
W zależności od stanu skóry zalecamy powtarzanie mikrodermabrazji diamentowej w odstępach od 4 do 6 tygodni, aby uzyskać spójny wynik. W przypadku skóry problematycznej sensowne jest skrócenie odstępów między zabiegami do 2 tygodni, dopóki wygląd Twojej skóry nie ulegnie znacznej poprawie.

Zasadniczo zabieg można wykonać na wszystkich obszarach ciała: najczęstszymi strefami leczenia są twarz, szyja, dekolt i plecy.
W bardzo niewielu przypadkach mikrodermabrazja diamentowa nie jest zalecana. Ogólnie jest to idealny zabieg pomagający skórze zregenerować się.

Zabieg szczególnie polecamy:

- w przygotowanie skóry do mezoterapii;
- dla osób z tłustą skórą lub z rozszerzonymi porami;
- przy przeciwdziałaniu przedwczesnym zmarszczkom;
- podczas leczenie lekkich blizn;
- poprawie napięcia skóry;
- rozjaśnieniu przebarwień

Zapraszamy na zabiegi w w Salonie Lilo Beauty w Zielone Górze