Dołącz do nas na naszych kanałach!

Najlepszy zespół

Nasz zespół to doświadczone i wykwalifikowane specjalistki, oferujące usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie się szkolimy i poszerzamy nasze umiejętności, dzięki czemu doskonale orientujemy się w najnowszych trendach. 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela nieczynne
zabiegi pielęgnacyjne szkolenie

Lilo Beauty Salon

Zadbamy o piękno Twojego spojrzenia!

Usiądź, zrelaksuj się i podziel się z nami swoim pomysłem na dzisiejszą wizytę. Doradzimy i wskażemy najlepsze propozycje – sprawimy, że z salonu Lilo wyjdziesz jeszcze piękniejsza, zrelaksowana oraz pełna energii.

Zapraszamy na wizytę miejscu, w którym kompleksowo zadbamy o Twoje potrzeby. Długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z proponowanymi zabiegami – rozwiejemy wątpliwości, doradzimy i wprowadzimy Cię w świat piękna, relaksu i pozytywnej energii.

Wiemy, jak ważna dla każdej z nas jest piękna oprawa oczu – dołożymy wszelkich starań, aby Twoje rzęsy stały się jednym z Twoich największych atutów. Obok klasycznych zabiegów, takich jak przedłużanie metodą 1:1, proponujemy również stylizacje okolicznościowe oraz rzęsami kolorowymi. W naszej ofercie znajduje się również między innymi aplikacja rzęsami z włosia norki syberyjskiej, a także przedłużanie techniką russian style volume. Stale udoskonalamy zakres naszych usług, by móc zawsze zapewnić Ci najnowsze rozwiązania.

Najnowsze technologie i produkty wysokiej jakości, jakich używamy w salonie Lilo gwarantują, że Twoje spojrzenie będzie jeszcze piękniejsze – przez długi czas!

Odwiedź nas i przekonaj się o tym na własne oczy!

Poznaj nasz zespół

Bądź na bieżąco

logotyp LILO Akademia

Ewa Leśniewska

Jestem pasjonatką rzęs, szkoleniowcem. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam również szkołę kosmetyczną. Stylizacją rzęs zajmuję się od 2012 roku.

Dołącz do zespołu LILO

Szukamy wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy nie boją się wyzwań i lubią kontakt z ludźmi.

Dołącz do zespołu LILO

Szukamy wykwalifikowanych szkoleniowców, którzy nie boją się wyzwań i lubią kontakt z ludźmi.